Späť do obchodu

Registrácia

Spolupráce

S radosťou vám predstavujeme sekciu "Naše úspešné spolupráce", kde sa môžeme podeliť o skvelé projekty, ktoré sme realizovali spolu s našimi partnermi.Spolupráca tvorí dôležitú súčasť nášho stolárstva a sme potešení, že sme mali príležitosť spolupracovať s významnými firmami v našej oblasti.

Na tejto stránke nájdete niektoré z našich úspešných projektov, ktoré sme spoločne dokončili. Tieto spolupráce nás inšpirujú a sú zároveň dôkazom nášho odhodlania a zručnosti v tom, čo robíme.

 

Úspešné projekty:

  1. Jedáleň "La Cantina": Projekt jedálne pre "Slovenskú sporitelnu" bol výzvou pre naše stolárstvo. Spoločne s firmou Prodan Group s.r.o. sme vytvorili moderný a elegantný interiér, ktorý zaujme na prvý pohľad.

  2.  Kreatívne centrum v Trnave: Spolupráca s firmou DAG Slovakia a.s. na projekte "kreatívneho centra " bola pre nás veľkou poctou. Vyhotovili sme masívne dubové schodiská ktoré sú nádherným a funkčným prvkom tohto inšpiratívneho miesta.

 

Sme veľmi vďační za tieto úžasné príležitosti spolupracovať s takými špičkovými firmami a zapájať sa do projektov, ktoré ovplyvňujú životy ľudí. Ďakujeme našim partnerom za dôveru a tešíme sa na ďalšie spoločné úspechy v budúcnosti.

Ak máte záujem o spoluprácu s našim stolárstvom, neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení vytvoriť unikátne stolárske riešenia, ktoré budú spĺňať vaše potreby a očakávania.

Tešíme sa na ďalšie projekty a ďakujeme, že ste nás podporili na našej ceste k úspechu!

Späť do obchodu