Späť do obchodu

Registrácia

Spolupráce

S radosťou vám predstavujeme našu rozsiahlu sekciu "Naše úspešné spolupráce", kde sa môžeme podeliť o vzrušujúce projekty, ktoré sme spoločne zrealizovali so skvelými partnermi. Spolupráca je pre nás základným kameňom našej stolárskej dielne a sme hrdí na to, že sme mohli spolupracovať s významnými firmami v našej oblasti.

Otvorte vrátka do sveta našich úspešných projektov, ktoré nás inšpirujú a sú zároveň dôkazom našej oddanosti a zručnosti v tom, čo robíme. Každý projekt je jedinečný príbeh a my sme nadšení, že sme mohli byť súčasťou tohto tvorivého putovania.

Nechceme sa však zastaviť len pri tomto. S veľkou chuťou a otvoreným srdcom vyhlasujeme, že sme pripravení na ďalšie vzrušujúce spolupráce s ďalšími firmami, dizajnérmi a štúdiami. Vaše nápady a projekty sú pre nás príležitosťou na ďalší rast a inovácie.

Nezávisle od toho, či ste etablovaná firma alebo mladý dizajnér s víziou, radi by sme počuli o vašich nápadoch a podnikli kroky k spoločnému úspechu. Nechajte sa inšpirovať našimi doterajšími spoluprácami a neváhajte nás kontaktovať v prípade záujmu o novú, kreatívnu spoluprácu. Vaša vízia môže byť našou nasledujúcou úspešnou príbehovou kapitolou.

 

Úspešné projekty:

  1. Jedáleň "La Cantina": Projekt jedálne pre "Slovenskú sporitelnu" bol výzvou pre naše stolárstvo. Spoločne s firmou Prodan Group s.r.o. sme vytvorili moderný a elegantný interiér, ktorý zaujme na prvý pohľad.

  2.  Kreatívne centrum v Trnave: Spolupráca s firmou DAG Slovakia a.s. na projekte "kreatívneho centra " bola pre nás veľkou poctou. Vyhotovili sme masívne dubové schodiská ktoré sú nádherným a funkčným prvkom tohto inšpiratívneho miesta.

 

Sme veľmi vďační za tieto úžasné príležitosti spolupracovať s takými špičkovými firmami a zapájať sa do projektov, ktoré ovplyvňujú životy ľudí. Ďakujeme našim partnerom za dôveru a tešíme sa na ďalšie spoločné úspechy v budúcnosti.

Ak máte záujem o spoluprácu s našim stolárstvom, neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení vytvoriť unikátne stolárske riešenia, ktoré budú spĺňať vaše potreby a očakávania.

Tešíme sa na ďalšie projekty a ďakujeme, že ste nás podporili na našej ceste k úspechu!

Späť do obchodu