Späť do obchodu

Registrácia

Hodiny

Vitajte v našej pôsobivej kolekcii nástenných hodín z masívneho dreva a epoxidovej živice. Tieto unikátne hodiny sú kombináciou prírodného dreva a moderného dizajnu, prinášajúc do vášho interiéru štýlový a zároveň funkčný prvok.

Naša vášeň pre ručnú prácu a lásku k detailom sa prejavuje v každom kúsku. Každý kúsok je starostlivo vyrobený s použitím masívneho dreva a kvalitnej epoxidovej živice, čo zaručuje ich trvanlivosť a odolnosť. Remeselníci vytvárajú nádherné vzory a efekty v živici, ktoré pridávajú unikátny dotyk do každého diela.

Naše nástenné hodiny sú nielen praktickým spôsobom merania času, ale aj umeleckým vyjadrením. Dizajn a vzory v živici sa líšia od jedinečných organických tvarov a farieb po moderné geometrické kompozície. Každé hodiny sú originálom a majú svoju vlastnú estetiku, ktorá priláka pozornosť a dodá charakter vášmu interiéru.

Nástenné hodiny z masívneho dreva a epoxidovej živice sú výnimočným doplnkom pre každý interiér. Budú vynikajúcim stredobodom vášho obývacieho priestoru, spálne, kancelárie alebo iného miesta, kde chcete pridať eleganciu a jedinečný šmrnc.

Prehliadnite si našu kolekciu a vyberte si nástenné hodiny, ktoré vám najviac rezonujú. Sme si istí, že tieto diela vám prinesú nielen praktickú hodnotu, ale aj estetickú radosť. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme vybrať ten správny kúsok, ktorý zapadne do vášho životného priestoru.

Cena

150180
1150180
FullSizeRender 152 59/BIE
FullSizeRender 166
 
€180
Detail
62
3 položiek celkom
Späť do obchodu