Späť do obchodu

Registrácia

Micro

Naše malé dosky na servírovanie sú navrhnuté špeciálne pre turistiku, cestovanie a aktivity, kde veľkosť a váha sú dôležité. Tieto dosky sú praktickým a ľahkým riešením pre servírovanie jedál na cestách, kempovaní, piknikoch a iných outdoorových aktivitách.

Cena

1516
11516
PhotoRoom 038 20230729 153932 96/CIE
1 položiek celkom

Hlavné vlastnosti:

  • Malý rozmer a ľahká konštrukcia, čo umožňuje jednoduché prenášanie a skladovanie
  • Vyrobené z odolného materiálu, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť aj pri aktívnom používaní
  • Hladký povrch zaisťuje jednoduché čistenie a udržiavanie hygieny
  • Odolné voči poškriabaniu a škvrnám, čo umožňuje ich použitie aj v náročných podmienkach
  • Ideálne pre servírovanie jedál, ako sú sendviče, ovocie, syry a ďalšie drobnosti

Tieto malé dosky na servírovanie sú navrhnuté tak, aby sa ľahko zmestili do batoha, cestovnej tašky alebo piknikového košíka. Ich kompaktný rozmer a nízka váha umožňujú pohodlné prenášanie a zároveň nezaťažujú vašu výbavu pri cestovaní alebo aktivitách v prírode.

Ich odolná konštrukcia zabezpečuje, že vydržia aj v náročných podmienkach a odolajú poškriabaniu alebo opotrebeniu. Hladký povrch je ľahko čistiteľný a udržiava hygienu pri servírovaní jedál.

S týmito malými doskami na servírovanie môžete vychutnať svoje obľúbené jedlá kdekoľvek a kedykoľvek. Sú ideálne pre pikniky, kempovanie, turistiku, festivaly a ďalšie outdoorové aktivity, kde oceníte praktický a ľahký spôsob servírovania.

Objednajte si tieto malé dosky na servírovanie a vychutnajte si pohodlnú a jednoduchú prípravu jedál na vašich dobrodružstvách.

Späť do obchodu